Markéta Tietzeová, 10. 10. 2023

Podprsenka je téměř nezbytnou součástí každodenního života všech žen. Možná by nás ani nenapadlo, jak se jednotlivé kusy, střihy či ozdobné prvky mohou lišit a kolik variací nabízejí. Dnes se zaměříme na oblíbený trend, který můžete potkávat poslední měsíce poměrně často – pásky ve výstřihu.

Tento zdánlivě bezvýznamný detail vás zaručeně překvapí. Říct, že slouží jako dekorace, je velmi podhodnocené tvrzení, ale ano, ozdobnou funkci rozhodně plní spolehlivě. :-) Především však doplňuje váš osobitý styl a ukazuje světu, že se nebojíte být svá. Pásky jsou skvělým prvkem, který zdůrazní váš dekolt a vykreslí křivky do smyslných linií.

Kolik existuje střihů podprsenek, tolik stylů najdete i mezi ozdobnými pásky. Liší se šířkou, elasticitou, materiálem, stylem i ozdobnými detaily, jako jsou kamínky, cvočky, spony, krajka, výšivky nebo potisky. Pásky jsou často propojené s ramínky a někdy také vedou až za krk. Fantazie dostala zelenou. :-)

Čím víc pásků…

…tím více stylu a rafinovanosti. :-) Alespoň značky Marlies Dekkers a Panache se na tomto tvrzení shodnou a vy můžete výsledek posoudit samy. Protože rok 2023 se nese ve jménu výraznějších módních trendů, návrháři nešetřili na variacích propletení ani počtu pásků.

Styl pro každý den

Trend posledního roku nevynechal ani pohodlné podprsenky na běžné denní nošení. Samozřejmostí jsou pohodlné střihy, prvotřídní jemný materiál a univerzálnost. Pásky nedají šanci všednosti, takže nebudete muset dělat kompromisy mezi pohodlím a smyslnou estetikou s nádechem hravosti.

Klíč ke svůdnosti

Jednou z funkcí dekorativních pásků je jejich vkusná rafinovanost, s níž prohloubíte vášeň a obohatíte svůj intimní život o další kapitolu. Pásky v tomto případě sehrávají speciální roli tím, že nápadně připomínají bondage, a proto si najdou své příznivce v širším okruhu.

Nepřehlédnutelná

Marlies je královnou módních trendů a umí je naplno využít s pořádnou dávkou odvahy. Jestli ráda vystupujete z davu a často přicházíte s originálními kousky, můžete si užít výběr hned několika podprsenek v různých stylech a pásků jakbysmet. Setkáte se například s řetízky, pásky ve stylu náhrdelníků s korálky nebo širších pruhů. Jedno je jisté – toto prádlo si rozhodně nezaslouží zůstat skryté.

Pro každou velikost

I majitelky bujnějšího poprsí mají příležitost vyzkoušet něco nového. Ostatně, pásky nad košíčky plný dekolt krásně zdůrazní a podtrhnou vaši ženskou smyslnost. Pásky jsou často navrženy tak, aby kromě ozdobné funkce sloužily i jako částečná opora a fixace prsou ve výstřihu. Vy si užijete den jako v bavlnce a mezitím můžete sklízet obdivné pohledy.

Snažší život i styl

Někdy není nálada na speciální módní prvky nebo si prostě jen chcete vzít top s hlubším výstřihem a viditelný pásek se zbytkem outfitu či na konkrétní příležitost zkrátka není to pravé. V takovém případě je ideální volbou podprsenka s odnímatelnými (i částečně odnímatelnými) pásky. Obvykle jsou opatřeny drobným háčkem, pomocí kterého pásek snadno odepnete.

Většina kolekcí nabízí k podprsence s pásky zároveň kalhotky ve stejném stylu, proto se určitě nezapomeňte podívat na náš e-shop, kde si svůj padnoucí komplet vyberete jednoduše a rychle. :-)