Přemýšlíte, že si pořídíte korzet, ale máte strach, že bude zdobit maximálně vnitřek vaší skříně? Sáhněte raději po polokorzetové podprsence. Ne zcela běžný, ale o to více rafinovaný střih podprsenky, který nabízí své nositelce plno možností. Objevte všechna její kouzla a buďte neodolatelná a trendy zároveň!

My ženy se rády líbíme. Zejména naši drahé polovičce. Cítit se sexy ovšem neznamená soukat se hned do korzetu. Dnes už máme na výběr z řady neméně svůdných možností. Jednou z nich je právě polokorzetová podprsenka. Že jste na ni ještě nenarazili? Nedivím se. Těchto podprsenek není v nabídce spodního prádla mnoho, ale když se v kolekcích návrhářů objeví, vždy to stojí za to.

Polokorzetová podprsenka I do od PrimaDonna Twist v barvě scarlet

Svůdnost v moderním kabátě

Dnešní hektická doba si žádá mnohem pohodlnější prádlo než je právě zmiňovaný a pány často opěvovaný korzet. Věčně pospícháme a není zkrátka moc času a mnohdy ani chuti šněrovat se do něčeho tak krásného, ale velmi komplikovaného. Naopak sklouzáváme k čím dál praktičtějšímu prádlu, které nás tolik neomezuje, ale designově to často není žádná sláva. Ovšem korzet… to je jiná. Naši ženskost povznese až do nebeských výšin. Ptáte se co s tím? Pořiďte si takovou podprsenku, která je 2v1!

Polokorzetová podprsenka je kombinací magické svůdnosti korzetu a pohodlí běžné podprsenky. Jak ji poznáte? Podle košíčků to určitě nebude. Košíčky totiž nabízí velké množství variant co se výztuže, střihu i kostic týče. Tento střih podprsenky bezpečně poznáte podle jedné jednoduché věci. A tím je široká část pod košíčky, která evokuje právě zmiňovaný korzet.

S tímto střihem není třeba tolik přemýšlet nad denním programem, ale naopak se můžete cítit neskutečně žensky kdykoliv a kdekoliv. Sice to není korzet v pravém slova smyslu, ale fantazii rozproudí úplně stejně a bude příjemným osvěžením vašeho prádlového šuplíku.

Polokorzetová podprsenka I do od PrimaDonna Twist v barvě silky tan

Více než jen spodní prádlo

Móda je o kreativitě a najití toho správného stylu, který dokonale odráží vaši osobnost. Pokud se vám líbí aktuální trend přiznaného prádla, tak právě polokorzetová podprsenka je skvělým adeptem na odhalení. Říkáte si, že na to už nemáte věk? Vždy se najde nějaké vkusné řešení, ve kterém se budete nejen cítit dobře, ale i skvěle vypadat. Pamatujte, že věk je jen číslo a limity jsou jen v naší hlavě.

Polokorzetová podprsenka je nádherná v rozhalence košile nebo pod průhlednými/průs­vitnými halenkami… Velmi elegantní je kombinace s klasickým i smokingovým sakem. Pod tyto outfity se hodí zejména modely bohatě zdobené krajkou či výšivkou. Ty hladké a méně zdobené můžete zapojit do svého denního outfitu jako trendy croptop. V tomto případě je ovšem lepší zvolit kalhoty či sukni s vysokým pasem. Odhalené břicho si raději nechte až na pláž.