Redakce Le Chaton, 10. 12. 2021

Letos jsme se u nás v Le Chaton rozhodli říjen pojmout trochu jinak. Vzhledem k tomu, že je měsíc říjen celosvětově prezentován jako měsíc boje proti rakovině prsu a podpory žen trpících touto nemocí spustili jsme  společně s neziskovou organizací Loono akci na šíření osvěty ohledně ženského zdraví všeobecně, nejen rakoviny prsu. A vy jste byli součástí!

Celý měsíc říjen jsme vás pomocí článků, odborných brožůrek a plakátků v kabinkách informovali o tom, jak se o své zdraví můžete starat, jaké jsou možné preventivní vyšetření, na co byste pravidelně neměli zapomínat a také jak správně každý měsíc provádět samovyšetření prsu. Zároveň jste vy sami mohli společně s námi neziskovou organizaci Loono podpořit svým příspěvkem v našich obchodech či na e-shopu při nákupu.

Slíbili jsme, že částku, kterou od vás vybereme zdvojnásobíme! A tak se také stalo! Přispěli jste krásnou částkou 11.100 Kč! Tedy do neziskové organizace Loono putovala částka 22.200 Kč!

My i Loono vám děkujeme! A pokud jste přispět prostřednictvím naší akce nestihli, můžete dál přispívat přímo na stránkách Loono zde.