Že se teď stmívá ještě dřív, než vůbec dorazíte z práce, a kvůli sychravému počasí byste zase nejraději nevycházela z domu? Zima umí být pěkně protivná, nabízí ale skvělou příležitost ke zpomalení a relaxu v teple domova. Proč obcházet večírky či podléhat nákupnímu šílenství, když si můžete odpočinout s knížkou, horkým čajem a nějakou tou voňavou svíčkou? Zkuste si ten čas pro sebe opravdu užít a nemějte výčitky, i když se vám o víkendu nebude chtít z postele třeba celý den. Máme pro vás tipy na pyžama, díky kterým se budete cítit krásná, i když jinak zůstanete zachumlaná v peřinách!

Italská pyžama, která vás pohladí

Luxusní módní značka IMEC byla založena v Itálii a kromě jedinečných kolekcí spodního prádla i plavek přináší domácí oblečení a noční prádlo, ve kterém se snoubí příjemné materiály s působivým a velmi ženským designem. Její pyžama i noční košilky z modalu jsou překrásné a pohodlné zároveň!

Košilky pro pravou sváteční atmosféru

Hledáte pyžamo, které je jako stvořené pro vánoční čas a evokuje pohodu u krbu s výhledem do zasněžené krajiny? Volte tradiční kostku nebo proužek! Ženštější variantou klasického dvoudílného pyžama jsou noční košilky s dlouhým rukávem od Ralph Lauren, ikonické americké značky, jež je dlouhá léta symbolem nenucené elegance.

Delikátní noční prádlo pro svůdné večery

Roztomilé pyžamo ve stylu Bridget Jones byste ráda vyměnila za svůdný kousek, jež zaručeně přitáhne pozornost vašeho partnera? Anebo byste se ráda cítila atraktivně hlavně kvůli sobě samé? Tohle přání vám splní milánská značka RITTRATI, která je špičkou v odvětví spodního i nočního prádla. Z krásy jejích nočních košilek i pyžam se vám zatají dech!

Hedvábí a krajky ve francouzském stylu

Skromnost stranou, tohle noční prádlo je pro milovnice exkluzivity a luxusu. Ať už si jej chcete dopřát pro sebe nebo obdarovat ženu, jež si ho doopravdy zaslouží, s nočním prádlem od Marjolaine, prémiové francouzské značky, jež používá pouze prvotřídní materiály, rozhodně neuděláte chybu. Představte si, jak se asi usíná v tom nejjemnějším hedvábí a krajce z Calais…

Župany, které obejmou i zahřejí

Bez županu by to domácí hygge nebylo kompletní! Záleží jen na vás, zda se zachumláte do pořádně teplého kousku, nebo si vyberete nějaký z hladkého jemného materiálu, jež se postará o dokonalé pohodlí.

Tak už máte vybráno i objednáno? Stačí se jen těšit domů! A my vám přejeme, abyste si zasloužený zimní odpočinek opravdu užila!