Léto je v plném proudu. Čas dovolených, radovánek, koupání a hlavně plavek. Jistě už máte ty své vybrané… Ale vybrala jste k nim i vhodný plážový doplněk? Na tuto poměrně nezbytnou součást plavkového outfitu často zapomínáme. Plavky bez plážových doplňků jsou něco jako film bez zvuku. Něco tomu zkrátka chybí.

Plážové doplňky nejsou jen módní záležitostí, ale především praktickou součástí plážového outfitu. Jsou skvělým pomocníkem když zrovna fouká nebo si jen nechcete spálit ramena. Navíc se nesluší jen tak v plavkách procházet hotelovým komplexem či si jít dát drink do hotelového baru.

Dnes je výběr plážových doplňků velmi široký. Nabídka se již dávno neomezuje pouze na pareo či tuniky, ale vybírat můžete z mnoha zajímavých kousků a velké škály materiálů. Díky tomu můžete najít plážový doplněk odpovídající vašim potřebám či takový, který vám pomůže vyjádřit váš styl. Pojďme se společně podívat z čeho všeho můžete vybírat.

Tunika z kolekce Alghero od PrimaDonna

Ukažte svůj styl

Pokud ráda přitahujete pozornost či milujete designové kousky, ve kterých někoho jen tak nepotkáte, neměla by vám uniknout značka Nicole Olivier, Valery či Agua Bendita. Všechny tyto značky se vyznačují originálními střihy a nápaditým designem.

Krajka nepatří pouze na prádlo

Krajkové plážové doplňky jsou hitem posledních let. Jsou nejen krásné, ale i velmi ženské. Krajka rafinovaně poodhalí plavky i opálenou pokožku a zároveň vás obleče. Vybírat můžete klasické tuniky, plážové košile či různé typy šatů.

Buďte elegantní v dlouhých šatech

Rozevláté střihy, rafinované rozparky či zdobený dekolt. To jsou zbraně, kterými vás dlouhé šaty doslova okouzlí. Mnohé z nich lze využít nejen jako plážový doplněk, ale i jako klasické šaty na běžné nošení či letní párty.

Šaty z kolekce Tenerife od Lisca

Oblečte se do kalhot

Kalhoty k plavkám? Ano, přesně tak! Jsou pohodlné, elegantní a zaručeně s nimi sklidíte úspěch. Navíc pokud máte krásně zdobený vršek plavek, byla by škoda jej schovat pod tuniku.

Klasika, která se hodí ke všemu

Mít plážový doplněk, který se hodí téměř ke všemu je k nezaplacení. Ať si vezmete jakékoliv plavky, skvěle Vám poslouží. Takové doplňky se nabízí většinou v základních barvách jako černá a bílá, ale třeba i v různých odstínech modré. Nabídka střihů je také poměrně bohatá. Od dlouhých šatů až po kousky, které můžete různě uvázat.

Plážové doplňky nabízí opravdu nepřeberné množství stylů a barev. Na našem webu naleznete nejen další krásná parea, tuniky, ale i sportovně laděné kousky. Zkrátka vše abyste se i na pláži cítili skvěle a sebejistě.