Výběr plavek není pro řadu žen snadná věc. Ukázat se v plavkách je mnohem obtížnější než by se mohlo zdát. Spodní prádlo je pouze pro zraky partnera, ale v plavkách… to je jiná. Přes všechny možné aspekty, které při výběru plavek ženy řeší, si můžete být jisté, že pro každý typ postavy, či specifický problém, existují ideální plavky. Jen je najít. A jak na to? Pusťte si první díl naší nové série!

Při slově léto se snad každé ženě vybaví jako první plavky a často obávaná plavková sezóna. Mnoho žen řeší, že do plavek nemá ideální postavu. A zcela zbytečně. Jak už jsme jednou zmiňovali, není si třeba dělat hlavu. Každá žena už své „summer body“ dávno má. Jen pro něj najít vhodné plavky. Správný výběr je totiž alfa a omega celého úspěchu. Pak už jen stačí váš dobrý pocit a hrdě vyrazit na pláž nebo k bazénu.

Protože víme, že výběr plavek je pro ženy velká neznámá, připravili jsme pro vás minisérii, kde vám prozradíme, jak vybrat ty nejlepší plavky přesně pro vás. V prvním díle se zaměříme na výběr celkových plavek s kosticemi. Provedeme vás různými možnostmi, které vám plavkový svět nabízí a prozradíme výhody některých střihů nebo na co si naopak dát pozor. Pohodlně se usaďte a pusťte se do vybírání pod taktovkou samotné Heleny Konarovské.

Proč si dát záležet

Plavková sezóna je náročná na ženskou psychiku. Správně zvolené plavky dokáží ženě dodat potřebné sebevědomí. Ne každý střih je vhodný pro každého. A právě správný výběr střihu hraje velkou roli v tom, jak se v plavkách budete cítit. Kromě plavek je třeba také vybrat vhodný vršek, tedy plážový doplněk. Chrání nejen před slunečními paprsky, ale i nechtěnými pohledy okolí, což nám ženám poskytuje určitý pocit svobody.

Základ úspěchu je správný střih

Jednodílné plavky nabízí celou řadu střihů. Jaký bude pro vás ten pravý? Základ je v respektování typu své postavy a svého poprsí. Ženy s většími ňadry si nemohou dovolit to, co ženy s menšími prsy. Stejně tak plnější postavy si nemohou vždy dovolit to samé, co štíhlé ženy. Při výběru plavek je třeba zohledit i aktivity, které na pláži budete dělat nebo jaké problémové partie řešíte.

Plavkové doplňky nejen na pláž

Ty správné a dokonalé plavky máte vybrány, ale jejich výběrem to nekončí. Je třeba ještě zvolit vhodný plážový doplněk. Ten ovšem nemusí sloužit pouze jednoúčelově. V nabídce najdete i takové, které můžete nosit jako součást své denní garderoby. Jejich elegantní a velmi luxusní provedení k tomu přímo vybízí.

Plavky s výhodou

Ne všechny plavky jsou jen tak obyčejné plavky. Některé nabízí něco navíc. Ať už se jedná o konkrétní řešení problémových partií nebo naopak zdůraznění hezky tvarované postavy. Existují modely, které vám pomohou stáhnout bříško, vyhladit siluetu nebo zkrátka jen správným způsobem zdůrazní vaše přednosti. I v tomto případě existuje pár věcí, na které je třeba při výběru dávat pozor. Nikde by nemělo nic přebývat nebo se zařezávat. To pokazí celý dojem.

Vybrat správné plavky může být poněkud výzva, ale s našimi tipy to zvládnete snadno. Zaměřte se na materiály, které jsou odolné vůči UV záření, slané a chlorované vodě a rychle schnou. Vybírejte vždy střih respektující typ vaší postavy a případně takový, který řeší konkrétní problém. Nákup kvalitních plavek berte jako investici. Perfektně padnoucí plavky z kvalitních materiálů vám vydrží mnohem déle než ty, které tak dobře nepadnou. Navíc tím investujete do sebe a dobrého pocitu, který každá žena potřebuje.

Prohlédněte si celé video a pro více inspirace se zastavte v některém z našich butiků nebo navštivte náš e-shop.