Musíme říci, že Kočičí výzvu si naše klientky doslova zamilovaly a to nás nesmírně těší. V předešlých výzvách jsme se přesvědčili, že v prádle se cítí jako ryby ve vodě a že jim to nesmírně sluší. Naopak plavky jsou pro mnoho žen stále citlivé téma. A tím jste nás nevědomky navedli na to, jakým směrem se má ubírat naše v pořadí třetí Kočičí výzva…

Léto, koupání a plavky k sobě zkrátka patří. Ovšem pro mnoho žen je toto období paradoxně největším strašákem roku (v těsném závěsu bych zařadila vánoční svátky). Řeší svou postavu kvůli plavkám. Přitom to má být ta část roku, kdy se cítíme nejvíce v pohodě, opalujeme se, koupeme se a zkrátka si užíváme krásné letní dny.

Žena – kritické to stvoření

My ženy jsme k sobě velmi kritické a plavky zkrátka hodně řešíme. Ač se to nezdá, prádlo je pro ženy mnohem méně choulostivé téma. V prádle nás vidí “jen” partner, ale v plavkách jdeme doslova s kůží na trh. Vydáváme na odiv všechny své domnělé nedostatky. Proto byla plavková výzva jasnou volbou. Ukázat ženám, že není třeba plavky řešit. Že do plavek nemusí nijak hubnout. Že to své “summer body” už každá dávno má.

A jak to bylo dál…

Plavky nejde fotit jen tak leckde, potřebujete k tomu i správné místo. A tak nám do oka padlo jedno kouzelné místo kdesi za Berounem. Jelikož focení mělo probíhat hlavně v exteriérech, rozhodli jsme se hledat tentokrát pouze dvounohé modelky. A že se jich přihlásilo! Když jsme rozesílali e-mail s výzvou, nečekali jsme takový ohlas. Z velkého množství krásných a odvážných žen bylo opravdu těžké vybrat finální trojku. Nakonec se sešla skvělá parta, která tento den udělala ještě výjimečnější.

Když jsme v den D dorazili na místo focení, počasí doslova hodilo ručník do ringu a řeklo své ne. Naše dámy se ovšem nevzdaly a s úsměvem a nesmírným odhodláním se pustily do pózování před objektivy fotografky Adriany a kameramanky Lucie. Chvílemi to bylo spíše na pláštěnku a horký čaj než na plavky, ale nakonec se počasí smilovalo a i na bazén došlo. A jak focení dopadlo? No koneckonců posuďte sami…

Připravit jakékoliv focení je náročné. Stejně náročné je i pózovat fotografce bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Ale výsledek stojí za to. Tímto bychom rádi poděkovali Katce, Hance a Evě za jejich odvahu, odhodlání a neskutečnou energii, kterou do focení vložily.