Kateřina Vokounová, 22. 11. 2020

Teplé dny jsou v nedohlednu a je načase přemýšlet nad teplejším oblečením. Vzdávat se svých oblíbených šatů či sukní ovšem nemusíte. Oblečte své nohy do trendy punčocháčů, punčoch či podkolenek a uvidíte, že kalhoty necháte ležet ve skříni ještě pěkně dlouho.

Poslední roky byly trendy vzory a výrazné barvy. Co se týče barev jsou letošní kolekce punčochového zboží poněkud střízlivější, zato hýří nápaditými vzory či sexy detaily, které si zamilujete. Těšit se můžete například na zvířecí motivy, falešné podkolenky, elegantní či vtipné ponožky. Kromě stylu je vždy potřeba myslet i na pohodlí. V nabídce nechybí ani teplejší varianty, které vás příjemně zahřejí a na stylu vám zaručeně neberou.

Stylová dvojka – ponožky a lodičky

Tělové silonové ponožky v lodičkách známe snad každá. Ale proč se omezovat pouze na nudnou klasiku, když všechny ty krásné ponožky a lodičky jdou skvěle dohromady. Přesvědčit se můžete třeba na sociálních sítích, kde se tento trend hojně objevuje už delší dobu. Úpletové ponožky skvěle ladí s kalhotami nad kotníky a průhledné modely perfektně doplní outfit se sukní.

Trendy kompromis – elegantní i svůdné podkolenky či nadkolenky

Pokud ponožky nejsou zrovna váš šálek kávy, vyzkoušejte podkolenky. Jsou nejen elegantní a praktické, ale i zde si návrháři vyhráli s detaily. Jako většina trendů i nadkolenky chtějí trochu odvahy, ale nebojte se být jiná. Nadkolenky se hodí jak ke kratším sukním tak šortkám a pokud zvolíte zajímavější model mohou působit i velmi svůdně. Ani v chladnějším počasí se nemusíte nadkolenek vzdát, stačí je doplnit o klasické punčocháče.

Sexy kamufláž

S punčochami, které vám teď představíme váš outfit nudný rozhodně nebude. Punčocháče s falešnými nadkolenkami, motivem krajky samodržících punčoch či podvazků jsou ideální ke kratším šatům nebo sukním. Naprosto skvěle vypadají s lodičkami, ale ani kombinace s kozačkami jim na kráse neubírá.

Černá není nudná a hodí se ke všemu

Černé punčocháče jsou dnes základem šatníku každé ženy. Spousta módních návrhářů na ně nedá dopustit. Téměř vždy a se vším vypadají skvěle, takže vám odpadá sáhodlouhé přemýšlení zda se k tomu či onomu hodí. Aby váš outfit nepůsobil usedle stačí vybrat takové punčocháče, které zdobí zajímavý detail. Může se jednat o leopardí vzor, výrazný vzorek či třpytivou aplikaci. Jediné na co si dejte pozor je, abyste nekombinovala příliš vzorů najednou. K jakkoliv vzorovaným punčocháčům je vhodné zvolit spíše jednobarevné oblečení.

Zářit barvami můžete i v zimě

Aby nebyla letošní podzimní a zimní sezóna jen tmavá, máme pro vás pár barevných kousků, které pochmurné počasí doslova rozzáří. Barevné punčocháče můžete vybírat nejen podle barvy, ale i podle DEN, které určuje sílu punčocháčů. Čím vyšší DEN tím více vás punčocháče ochrání před chladem.

Barvy volte pečlivě, aby výsledný outfit hezky ladil. Ale není to tak, že k fialovým šatům obléknete fialové punčocháče. To moc parády nenadělá. Nebojte se o barvách přemýšlet trochu jinak a najdete zajímavé kombinace. Vyzkoušet můžete i barevné ponožky, které vám svou hravostí zaručeně zvednou náladu.

Nohy pěkně v teple za všech okolností

Co si budeme povídat, mínusové teploty už klasické silonky nezvládnou s takovou grácií a vy se můžete nepříjemně nachladit. Pokud je venku hodně pod nulou vybírejte punčocháče s velmi vysokým DEN, které jsou neprůhledné a více vás zahřejí. Některé modely vám dokáží pomoci i s tvarováním siluety. Ve velkých mrazech oceníte punčocháče s příměsí kašmíru, který v hřejivosti nemá konkurenci. Ani doma nemusíte mrznout. V nabídce máme i stylové teplé ponožky, které zahřejí studené nohy, třeba při sledování oblíbeného pořadu.

Módní trendy nemusí být pro každého, a proto v našem e-shopu najdete i klasické, elegantní a střízlivější modely. Vše je především o vašem osobním vkusu a o tom, v čem se cítíte dobře.