Marlies Dekker osobně představuje svou novou plavkovou kolekci: „Představte si, že jste ponořené do čistého luxusu. Popíjíte koktejl u bazénu obklopeném svěží tropickou zahradou a obdivujete svůj svůdný vzhled, své křivky a to jak vaše nádherné plavky Marlies Dekkers ladí s křišťálově modrým oceánem, který je od vás vzdálený jen pár kroků písečnou pláží. Jakmile se s blaženým povzdechem ponoříte do bazénu, usmějete se. Plavete v luxusu. Doslova!“

A teď najděte odvahu a představte si, že je to všechno vaše. Vila, bazén, každý strom a květina v zahradě. To není jen vysněná dovolenková destinace, ale je to váš vlastní soukromý ráj. Zasloužený a jen a jen váš. Úžasný pocit že? V této sezóně se odvažují snít ve velkém se svůdnými scénami zaslouženého luxusu. S cílem dosáhnout ničeho menšího než „Bain Couture“ jsem vytvořila opulentní kolekci plavek, která promění váš bazén ve VIP sekci a pláž v soukromé přehlídkové molo. Tyto všestranné kousky, které kombinují nadčasový design, špičkovou kvalitu a mimořádně lichotivé střihy, vás připraví na vše. Ať už rády plavete, sportujete, nakupujete nebo se houpete v houpací síti po celou noc. Všechno zvládnete s neuvěřitelnou grácií!

Vklouzněte do letošní senzační plavkové kolekce a zamilujte se do té impozantní ženy v zrcadle. Ano, jste to vy; a díky svému stylu si právem zasloužíte kousek svého vlastního nebe. Tvrdě jste pracovaly, sázely semínka, pěstovaly své sny. Nyní je čas sklidit plody své práce – stejně stylové jako lahodné – ve svém dokonalém bazénovém ráji.

Připijte na báječný život

Snila jsem o popíjení koktejlů u bazénu a navrhla kolekci smyslných, provokativních a zároveň skvěle padnoucích bikin. Živý vzor krásných mučenek a svěžích listů na úpletu z recyklovaného polyamidu byl vytištěn pomocí digitálního tisku, který šetří vodu a energii. Tento motiv zaručeně dodá bohémský šik styl každému letnímu šatníku! Jako třešničku na dortu jsem na střed podprsenek zasadila nádhernou uzlíkovou mašli.

Zkombinujte plavky Bellini s odpovídajícím pareem a získejte outfit, který stylově oslavuje sílu květin.

Odvažte se být kapitánem své vlastní cesty

Jako stylovou ódu na námořnický glamour jsem vytvořila krásnou matně zelenou plavkovou kolekci, která zvýrazní vaše křivky čistými liniemi. Robustní ramínka tvoří nádherný kontrast s jemným řasením ve spodní části košíčků. A protože jste si svou hodnost kapitánky rozhodně zasloužily, přidala jsem nádherné zlaté ozdoby inspirované námořní hodností. Obzvlášť pyšná jsem na krásné knoflíky, které byly ručně přišity s velkou pečlivostí.

Oblečte si mou kolekci Royal navy a odvažte se být kapitánem své vlastní cesty!

Výrazný design a styl pro plážové bohyně

Moje kolekce Cache Coeur je určena pro plážové sirény, nabízí jak výrazný design, tak i fenomenální podporu. Inspirována říčními kameny třpytícími se pod vodní hladinou, jsem vytvořila dokonalé střihy plavek z hladké matné recyklované látky v okouzlujícím skalnatě šedém odstínu. Pro zdůraznění křivek jsem použila zavinovací saténové pásky. Ramínka jsem udělala extra široká, aby podtrhla minimalistický styl a zároveň poskytla maximální pohodlí. Pak jsem přidala několik stříbrných kovových kroužků a posuvníků, umístila několik okouzlujících mašlí a voilá: dokonalá elegance. Oblečte si mou kolekci Cache Coeur a buďte jednoduše úžasná!

Není divu, že Cache coeur patří mezi bestsellery! Tuto sezónu jsem vynesla design plavek do nebeských výšin použitím opulentního paisley vzoru – tištěným digitálně na hladkém recyklovaném mikrovlákně – ve svěžím odstínu modré barvy, který zdůrazňuje dokonalé střihy plavek. Přidala jsem zavinovací saténové pásky v námořnické modři, které pohladí vaše křivky, a široká ramínka, která jsou elegantní a pohodlná. Stříbrné kroužky a posuvníky a elegantní mašle korunují tento skvostný design. Nízké kalhotky s pásky jsou exkluzivním kouskem této kolekce. Zkombinujte bikiny s kimonem ve stejném designu a proměňte pláž ve své vlastní přehlídkové molo!

Probuďte v sobě vnitřní italskou plážovou divu

Abych vytvořila ikonický styl, překryla jsem tělový podklad z hladkého recyklovaného mikrovlákna úžasným černým síťovaným žakárovým úpletem, jehož geometrický vzor vyzařuje klasickou plavkovou módu. Horní díl bikin na jedno rameno je vážně sexy a má odnímatelné ramínko pro lepší oporu, elegantní push-up plavková topová podprsenka je absolutní novinkou. A jak se vám líbí ty hravé uzlíky?

Oblečte si mou kolekci Dolce vita a plavte v naprostém luxusu.

Prožijte léto ve velkém stylu

Možná už znáte mou báječnou kolekci Holi vintage s hravými stylovými proužky, které jsou rozloženy do jedinečného vzoru a oslavují vaše ženské křivky a nadčasovou krásu. Pro svůj nejnovější přírůstek do této ikonické řady jsem našla inspiraci ve svěžích tropických zahradách nejluxusnějších světových letovisek. Proužky Bayadère v sytých botanických odstínech jsou digitálně natištěné na recyklované mikrovlákno. Zkombinovala jsem je se zlatými detaily a vytvořila tak nádhernou kolekci, která obsahuje také vysoké kalhotky.

Oblečte si tuto kolekci Holi vintage a prožijte léto stylově!

Život ve stylu „la vida loca“

Ay, qué preciosa! Rozkveťte na pláži v mé luxusní kolekci Acapulco, inspirované krásou „mexické riviéry“ ve swingujících 70. letech. Z hladkého recyklovaného úpletu s úžasným digitálně tištěným retro květinovým vzorem v sytých psychedelických odstínech jsem vytvořila dokonalý, lichotivý střih. Vaše křivky zdůrazní ramínka doplněná o zlaté proplétající se kroužky, které se na slunci třpytí. Součástí kolekce jsou nádherné plavky a báječná tunika, která doplní váš nepřehlédnutel­ný styl.

Vklouzněte do této honosné kolekce Acapulco a odvažte se žít „la vida loca“!

Informace obsažené v tomto článku jsme čerpali z oficiálních stránek a tištěného magazínu Marlies Dekkers.