Opalování, koupání a bezstarostné lelkování…Také se těšíte na letní slunečné dny strávené někde u moře či bazénu komfortního wellness hotelu v našich končinách? Na léto si musíme bohužel ještě chvíli počkat, ale proč si nezpříjemnit čekání výběrem nových plavek? Připravili jsme pro vás pár tipů na nejkrásnější plavky sezóny, které by vám neměly uniknout.

Bikiny pro kreativní duše i milovníky klasiky

Vlastníte menší poprsí či jen hledáte opravdu zajímavé plavky? Právě pro vás je jako stvořená značka Maaji. Nádherné barevné kombinace a potisky doprovází opravdu originální střihy. Potisky a zářivé barvy nejsou nic pro vás a sázíte spíše na eleganci a jednoduchost? Pak bych vás mohly zaujmout plavky z kolekce Bardi od španělské značky Andres Sarda. Krásné a elegantní plavky nabízí i značka Selmark v kolekci Julieta, které navíc zdobí pestrá květinová výšivka.

Jednodílné neznamená nudné

Vyhýbáte se jednodílným plavkám? To je ovšem škoda. Dnešní návrháři si právě s tímto typem plavek opravdu vyhrají a často jsou mnohem více sexy než bikiny. Nejrůznější zdobení v podobě třásní, odhalující průstřihy a trendy potisky dělají z plavek skutečná umělecká díla.

Oblečená, neoblečená, hlavně šik

Pokud řešíte problém s povoleným bříškem nebo se jen nemůžete rozhodnout mezi bikinami a jednodílnými plavkami jsou pro vás ideální volbou trikiny. Tento trochu zvláštní typ plavek získává na čím dál větší oblibě a není se čemu divit. Díky rafinovanému střihu skryjí choulostivé partie a naopak zvýrazní ženské přednosti.

Podcenit plavkové doplňky se nevyplácí

Častou chybou českých žen je, že si pořídí plavky a nějak opomenou plážový doplněk, který je stejně důležitý jako plavky samotné. Dotváří celkový styl a navíc je škoda schovat krásné plavky pod starou košili či vytahané tričko. Plážový doplněk musí být především pohodlný, ale není nutné mít jej ze stejné kolekce jako plavky. Stejně dobře poslouží i jednobarevné kousky, které snadno sladíte i s výrazně potištěnými plavkami.

Zaujal vás nás výběr novinek? V našem e-shopu a ve všech našich prodejnách naleznete další krásné kousky, které čekají až je objevíte. Přejeme vám příjemné vybírání.