Léto je v plném proudu a s ním přichází i touha po osvěžujícím koupání. Pokud jste se rozhodla vyrazit na dovolenou u moře nebo si užít slunečný den na pláži, jednou z věcí, které rozhodně potřebujete, jsou plavky. Co ale dělat, když jste se rozhodla s nákupem vyčkávat, nebo vaše oblíbené plavky zkrátka dosloužily?

Plavková pohotovost v provozu

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že přípravy na dovolenou samy o sobě provází značná dávka stresu a nervozity, což zjištění, že postrádáte to nejdůležitější, rozhodně nepomáhá. V Le Chaton na poslední chvíli stále nakoupíte. Rozsáhlý výběr je sice nakloněn brzkým shopaholikům, ale vzhledem k velkému množství plavek, které nabízíme, stále ještě máte z čeho vybírat. :-) My vám nakupování usnadníme a v tomto článku nabídneme několik tipů, abyste mohla uspořený čas věnovat těšení se na zaslouženou dovolenku.

Plavky z kolekce Bali od značky Panache

Léto plné barev

Barvy k létu zkrátka neodmyslitelně patří a trendy letošního roku jim obzvláště přejí. Můžete vybírat ze střídmých odstínů, ozdobných detailů i velmi výrazných odstínů mnoha variant a vzorových témat. Výhody jsou jasné. Na pláži vás jen tak někdo nepřehlédne a na bronzově opálené pokožce krásně vynikne smyslný kontrast.

Kouzlo přizpůsobení

Zavazovací plavky patří k nejvyhledáva­nějším střihům. Není divu. Pomocí elastických šňůrek snadno přizpůsobíte velikost a zároveň vzniká prostor pro lehčí váhové výkyvy. Přejete si ještě větší variabilitu? Kolumbijská značka Maaji se ve své nabídce plavek může pyšnit oboustranností – stačí přetočit kousek „naruby“ a hned máte nový design. Některé dokonce umožňují celkem 4 varianty nošení.

Velikostí se nebojíme

…a věříme, že vy také ne. :-) Krásné plné křivky si zaslouží být na výsluní a v objetí maximálního pohodlí. Toho si je dobře vědoma značka PrimaDonna – jeden z největších specialistů na spodní prádlo pro plná poprsí. Poměrně rozmanitou nabídku větších velikostí má i francouzská Marie Jo a její svěží veselé kolekce s lichotivými střihy.

Bezstarostný pohyb

Sportovní střihy jsou praktické, pohodlné a trendy. Pružný pevný materiál spolehlivě drží prsa při pohybu, čímž brání proti nežádoucímu povolení, abyste si mohla svobodně užívat plážové sporty všeho druhu. Pro větší nabídku doporučujeme prohlédnout značky Maaji či Seafolly.

Jako na širém moři

Vzhůru na palubu! Existuje více tematický vzor pro mořské radovánky než ikonický námořnický styl? Dvou a vícebarevné pruhy krásně zdůrazní vaši siluetu a spolu s detaily připomínající lodní provazy, přívěsky v podobě kotvy či romantickými mašlemi vykouzlí jedinečný design pravé námořnice.

Odvažte se odvázat

Každý člověk je jedinečný a s tím se pojí i osobitý styl. Pomocí něho vyjadřujeme své názory, postoje a individualitu. Módní průmysl se tak snaží přizpůsobit našim potřebám v podobě široké nabídky střihů, ozdobných detailů, motivů a neobvyklých prvků. Proč tedy nezkusit sáhnout po něčem opravdu výjimečném, co nikdo v okolí nemá?

Jednodílné plavky

Na jednodílné plavky nedá dopustit spousta žen. Pěkně vyhlazují siluetu, zajišťují pohodlí, přizpůsobí se vašim křivkám a jsou více krycí. V této kategorii můžete zároveň najít plavky se speciálními funkcemi vhodné například v těhotenství, pro ženy po mastektomii prsu/ou a výjimkou nejsou ani plavky stahující či formující ze speciálního pevnějšího materiálu, které najdete například u značky Sunflair.

Plážové doplňky

Tuniky, šaty, parea, topy, … Plážové doplňky jsou obsáhlou kategorií ve světe letní módy a nezbytnou součástí plavkového outfitu. Podrobně se jim věnujeme v samostatném článku, ale bezesporu má své čestné místo i zde. Výběr nových plavek totiž otevírá další možnosti kombinací a stylů k vyjádření vaší individuality, proto nezapomeňte ulovit ten správný kousek z materiálu, který nejlépe vyhoví preferencím i funkčnosti ve vysokých teplotách.

Pro více produktů doporučujeme navštívit náš e-shop, kde si zároveň můžete zkontrolovat dostupnost konkrétního kousku – a třeba vyrazit i do některého z našich butiků.

Pro efektivní nakupování doporučujeme vyfiltrovat přímo vaši velikost, abyste nemuseli ztrácet čas zdlouhavým klikáním. Pokud vás honí čas z bleskově se blížícího odjezdu na dovolenou, berte v potaz také skladovou dostupnost. Doufáme, že najdete ty pravé plavky pro svoji dovolenou a užijete si léto plné odpočinku. :-)