Seznamte se s Maryan Mehlhorn, novou značkou v nabídce Le Chaton. Tato německá značka se specializuje na plavky a plážové oblečení. Její hlavní předností je naprostá dokonalost střihů, pečlivá práce se vzory a dokonalé řemeslné zpracování každého střihu. Pojďte si s námi prohlédnout jejich nabídku, která se právem řadí mezi jednu z nejluxusnějších a nejlépe padnoucích, které jsou na trhu k dispozici.

Značka Maryan Mehlhorn byla založena před 40 lety a dnes se řadí mezi „slow fashion“, česky pomalá móda. Ekologický, udržitelný a etický přístup k módě je u Maryan Mehlhorn založen na šetrné výrobě zboží a jeho uvědomělé spotřebě. Slow fashion podněcuje lidi, aby nakupovali raději kvalitní zboží, které ovšem také déle vydrží. Toto je hlavní krédo Maryan Mehlhorn, které naplňuje díky neustálému procesu zlepšování a inovací.

Dokonalý každý steh

Precizní řemeslné zpracování je základním prvkem celého procesu tvorby Maryan Mehlhorn. Každý jednotlivý výrobek je proto před uvedením do výroby individuálně ušitý v ruce, aby se doladily i sebemenší detaily. Vyžaduje to několik hodin ruční výroby, které se věnují pouze ti nejtalentovanější a nejzkušenější zaměstnanci výrobního týmu. Díky tomu z každého kusu oblečení pod značkou Maryan Mehlhorn vznikne něco naprosto výjimečného.

Pohodlí v každé velikosti

Bez ohledu na velikost a střih zaručuje Maryan Mehlhorn pohodlí pro každou velikost. Všechny stylové řady mají na výběr různé střihy podprsenek tak, aby seděly pro každý dekolt. Běžné jsou velikosti D až F a vybrané střihy jsou i ve velikosti G. Stejně tak můžete variovat střihy kalhotek od minimalistických až po ty s vyšším pasem.

Individuální střih

Pro bikiny a plavky používá Maryan Mehlhorn materiály od předních evropských výrobců, které jsou často vyvinuté exkluzivně pro tuto značku. Důraz je kladen na dlouhodobou životnost těchto materiálů, pro jejichž výrobu jsou využívána recyklovaná vlákna. Díky tomu Maryan Mehlhorn přispívá ke snižování dopadů na životní prostředí.

Zvláštním poznávacím znamením značky jsou velkolepé potisky a výšivky, které nápadně kontrastují s až puristickými siluetami. Maryan Mehlhorn si zakládá na tom, že každý z těchto tisků se kreslí, umisťuje a stříhá individuálně pro každý kus i velikost.

Naprostá dokonalost v každém detailu je pro Maryan Mehlhorn zásadní. Jen takové produkty můžete milovat a s radostí nosit několik sezón.