Martina, aktualizováno duben 2024, 23. 5. 2023

Krásný slunečný den v Praze na Vltavě a dvě odvážné ženy Jana a Šárka, které jsme vybrali z mnoha přihlášených pro naše letošní plavkové focení. Plavba to byla v přítomnosti těchto dvou žen opravdu nádherná! Obě dvě působily jako by v roli modelek nestály poprvé a zvládly bez obav i houpající se loď.

A jaké plavky z naší bohaté nabídky jsme Šárce s Janou vybrali? Každá z nich má jinou postavu a my jsme za to rádi, protože právě na takto dvou odlišných krásných tělech vám můžeme ukázat plavkové střihy, které jsou pro ně vhodné. Myslíme si, že fotky se opravdu povedly. Sálá z nich ohromná dávka energie a radosti.

Elegantní Jana

Janě sluší bikiny s nevyztužený košíčky a její bezchybná postava vynikne v rafinovaných celkových plavkách, které jí ze všech vybraných zaujaly také nejvíce. Pro Janu jsme vybírali plavky s košíčky velikosti E. V našem sortimentu jsou pro tuto velikost vhodné zejména bikiny značek PrimaDon­na, Antigel a Lise Charmel.

Z jednodílných plavek se Janě nejvíce líbily francouzské plavky Nicole Olivier s hlubokým výstřihem a krásným tropickým potiskem. Krásnou siluetu jí vytvořily jemně stahovací plavky izraelské značky Gottex s ozdobnými cvočky. Kormidlovat si Jana vyzkoušela v černých plavkách holandské návrhářky Marlies Dekkers, které patří do stálé řady Cache coeur, nyní dostupné také v trendy fialové barvě.

 

Energická Šárka

Šárka je drobné štíhlé postavy. Tipli byste, že je maminkou tří dětí?. Její postavě nejvíce slušely bikiny trojúhelníkového střihu s výztuží značek Banana Moon, Valery a Watercult. Druhou variantou ve výběru pro drobné poprsí jsou push-up bikiny. Tento střih umí nejlépe značka AubadeMarlies Dekkers, a proto jsme je vybrali i Šárce na focení, ale chybu neuděláte ani u značek AntigelLise Charmel nebo Luna.

Celý tým Le Chaton oběma modelkám moc děkuje za příjemnou spolupráci. Je to pro nás potěšení dělat radost krásným prádlem a plavkami tak milým ženám, jako jste právě vy. Příští rok se budeme těšit zase na jiné modelky z vašich řad!