Martina, 19. 6. 2024

Na naši letošní výzvu pro vás, všechny věrné klientky Le Chaton, se přihlásilo hned několik odvážných. Jsme za to moc rádi, protože si myslíme, že touto formou vám dokážeme naši nabídku plavek odprezentovat nejlépe. Našim letošním modelkám Janě, Svatce a Berenice jsme vybrali plavky, které dokonale padly jejich postavám a snad se nám podařilo trefit se i barevně. Posoudit můžete sami.

Jana

Jana celý tým překvapila tím, jak přijela na focení skvěle připravená! Tolik šperků a doplňků z cest a dovolených, které přivezla s sebou na výběr jsme opravdu nečekaly! Na Janě bylo vidět, že se na focení opravdu těšila a prozradila nám, že do naší výzvy se přihlásila už třetím rokem. Tentokrát se na ni usmálo štěstí! Janě slušely všechny plavky, které jsme jí na fittingu vybrali, takže jsme měli těžké rozhodování, které půjdou z kola ven, aby zůstal konečný počet 5 modelů. Pro Janu jsme vybírali plavky velikosti 70–75E, ale protože má krásnou pevnou postavu, mohli jsme si dovolit jí vybrat třeba také nevyztužené oboustranné plavky Maaji velikosti M. Jana byla „na place“ jako první z našich vybraných modelek a bylo vidět, jak se postupně „rozfotila“ a pózy jí šly skvěle, skoro jako profesionálce!

Zdroj: Le Chaton plavky Lise Charmel/Beaute cosmique

Svatka (51 let)

Usměvavá Svatka se před foťákem naší milé fotografky Míši rozhodně nebála a předvedla plavky v plné parádě. Svatce jsme vybírali velikost 75E a to ve vyztužených modelech košíčků. Krásně jí padla žlutá barva plavek Lise Charmel, ve kterých i na kameru smočila nohy v jezírku. Už na fittingu bylo vidět, že její postavě budou krásně slušet i celkové plavky izraelské značky Gottex, kterých vyzkoušela více, ale nakonec padla volba na modré s velkými květy, abychom k nim mohli ukázat i velké pareo a způsoby jeho vázání přes plavky.

Zdroj: Le Chaton plavky Lise Charmel/Jardin delice

Berenika (44 let)

Milé blondýnce Berenice musíme vyseknout velkou poklonu, protože se kvůli záběrům na video odvážila vstoupit do jezírka a zaplavat si. Jezírko bylo sice krásné, ale jedná se o ryze přírodní biotop a slouží jako ochlazovací, takže v ranních hodinách v květnu určitě nebylo, o co stát. Berenika předvedla krásné zelené plavky s kamínky značky Raffaela di Angelo, do kterých se hned zamilovala. Tuto značku, stejně tak jako dalších pár vyvolených, najdete pouze v prodejně Opletalova v Praze, protože se jedná opravdu o limitované kolekce vyráběné malosériově a jsou pro nás jako taková třešnička na dortu. Pro Bereniku jsme vybírali velikost 70E. Sedly jí vyztužené, ale i nevyztužené modely, ve kterých se cítila asi o něco lépe.

Zdroj: Le Chaton Raffaela di Angelo

Všem našim letošním modelkám děkujeme za to, s jakou radostí a nadšením se do focení pustily a zapózovaly pro nás ve všech různých situacích a místech, které jsme si na ně vymysleli. Z fotek máme velkou radost. Děkujeme rovněž Vista resortu v Praze za poskytnutí nádherného prostoru jejich wellness zóny.

Zdroj: Le Chaton Plavky a doplňky značky Antigel/ L´Avatar des iles