Martina, 1. 11. 2018

Během spánku vaše tělo odpočívá a nabírá energii pro další den. Aby se vám spalo opravdu dobře, je důležité zvolit správné noční prádlo. Noční košilky, pyžama a župany jsou navíc i oblíbeným dárkem, u kterého se nemusíte tolik bát, že vyberete špatnou velikost.

1. Noční košilky

Nejklasičtějším nočním kouskem jsou košilky. Můžete vyzkoušet košilky s tenkými či širokými ramínky, s krátkým či dlouhým rukávem. Košilky jsou vyrobeny z nejrůznějších luxusních materiálů a díky široké nabídce střihů a velikostí si jistě vybere každá z vás.

2. Svůdné noční kousky

Samostatnou kategorií jsou svůdné a erotické košilky, které zaujmou oko nejednoho muže. Můžete vsadit na transparentní materiály, prostřihy, zkrácené střihy, hluboké výstřihy či vyzkoušet svůdnou rafinovanost elegantní krajky.

3. Klasická dlouhá pyžama

Velký návrat slaví klasická pánská pyžama a jejich nejrůznější obměny. Pohodlné dlouhé nohavice příjemně zahřejí a jako horní díl můžete vyzkoušet košile, trika či tílka. Pyžama můžete pořídit jako komplety nebo si je různě napárovat.

4. Soupravy topů a šortek

Pokud dlouhé nohavice nejsou vaším oblíbeným nočním kouskem, zkuste kombinaci kraťásků či šortek a topů. Většina šortek má v pase gumu, mohou být přiléhavého či volnějšího střihu. Jako horní díl můžete použít triko či tílko ze stejné kolekce nebo zvolit kombinaci několika motivů.

5. Župany

Většina županů není určena přímo do pelíšku, ale pomohou zahřát či zahalit mimo něj. Můžete jej také sladit s košilkou či pyžamkem. Nejčastěji jsou zavinovací župany dostupné v hedvábném či krajkovém provedení. V nabídce máme také hřejivé silnější župany z froté bavlny či plyše.

6. Netradiční kousky

I v posteli můžete být originální! Vyzkoušejte netradiční kousky, jako jsou třeba overaly či trochu jiné pyžamo. Zajímavé jsou i propínací noční košilky, které připomínají pánské košile.