Konečně je tu léto plné horkých dní, které přímo vybízejí k tomu strávit je u vody. Že jste si ještě nevybrala ty pravé plavky? Pokud váháte mezi jednodílnou klasikou a odvážnějšími bikinami, řešením pro vás mohou být tankiny. Plavky, které vznikly v minulém století po boomu bikin na poptávku žen, jež toužily po dvoudílných plavkách, co decentně skryjí problematičtější partie. Horním dílem tankin tak může být sportovnější prodloužené tílko či klasická plavková podprsenka, jež je rozšířena o pruh látky sahající až pod pupík. Inspirujte se nejkrásnějšími modely!

TANKINY S VYZTUŽENÝMI KOŠÍČKY

Tento typ plavek krásně pozvedne i vytvaruje poprsí a přitom schová bříško. Je tak vhodný především pro ženy, které touží po bujnějším dekoltu, díky dostupným větším košíčkům ho však ocení i ty, které pro svá prsa hledají dostatečnou podporu.

TANKINY S NEVYZTUŽENÝMI KOŠÍČKY

Hledáte-li ideální plavky pro plnou postavu, nevyztužené tankiny pro vás budou ty pravé! Podprsenka s kosticemi prsa zpevní bez přidání nevyžádaného objemu, zatímco příjemný a často řasený materiál skryje bříško.

TANKINY S JEMNĚ VYZTUŽENÝMI KOŠÍČKY

Plavky typu tankiny s jemně vyztuženými košíčky mají lehkou pěnovou výztuž pro přirozené formování poprsí. Modely jsou často bez kostic, pod prsy je pouze pohodlná guma, která pomáhá prsa zpevnit.

TĚHOTENSKÉ TANKINY

Čekáte-li miminko a na své oblíbené bikiny se letos necítíte, tankiny pro nastávající maminky pro vás budou ideálním řešením! Volnější střih se přizpůsobuje rostoucímu bříšku, kryje ho před sluníčkem, ale můžete jej také kdykoliv vyhrnout a bříško odhalit.

Už jste podlehla kouzlu tankin? Jejich kompletní nabídku naleznete TADY.