Nikol, 17. 6. 2024

Dáváte přednost jednodílným plavkám před bikinami? V tom případě byste neměla minout německou značku plavek Sunflair, která se díky své dlouholeté historii a tradici stala jednou z nejoblíbenějších na trhu. Tato značka vyniká precizním zpracováním, trendy designem a skvělými střihy, které dokonale podtrhují ženskost.

V nabídce Sunflairu najdete široký výběr plavek v různých stylech a vzorech pro všechny typy postav. Ať už sáhnete po klasických jednodílných plavkách nebo po tankinách nikdy neuděláte chybu. Plavky této značky jsou pohodlné, rafinované a výborně sedí. Vybírat můžete z květinových, elegantních, ale i sportovně laděných kolekcí.

Svou popularitu si značka získala také kvalitním materiálem, který je při výrobě plavek použit. Materiál LYCRA® XTRA LIFE™ je odolný vůči slané vodě, chloru a UV záření, což napomáhá dlouhé životnosti plavek. Materiál Beauty Form zase zaručuje jemný stahovací efekt, který u celkových plavek ocení nejedna z nás.

V Le Chaton jsme si tuto značku zamilovali právě díky jejím skvělým střihům, které výborně padnou většímu poprsí. Všitá vnitřní guma a široká nastavitelná ramínka prsům poskytují důležitou oporou. Jemná pěnová výztuž pak prsa krásně zakulatí a pozvedne. Obrovskou výhodou plavek Sunflair je variabilita obvodu – plavky se v určitých střizích vyrábějí až do obvodu 100 nebo 105.

Sunflair myslí opravdu na každou ženu. Najdete u něj plavky se zeštíhlujícím efektem, plavky pro těhotné, ale i plavky pro ženy po mastektomii.

Zrcadlo, zrcadlo…

Jednodílné plavky už dávno nejsou jen na to, aby zakryly partie, na které nejsme zrovna pyšné. Díky rafinované kombinaci barev, vzorů, průstřihů a lemování dokážou opticky zeštíhlit a vytvarovat postavu. Stačí si jen vybrat!

Velmi oblíbeným střihem jsou jednodílné plavky s řasením, které elegantně formují postavu. Jejich trianglový střih s výztuží a široká vnitřní guma prsa pozvednou. Středové řasení zase zakryje případné nedostatky v oblasti bříška. Vyšší vykrojení boků vám pak opticky prodlouží nohy.

V jednoduchosti je krása

I v Sunflairu vědí, že v jednoduchosti je krása. Každý rok je proto součástí kolekce několik jednobarevných designů, které osloví ženy toužící po čistých liniích. I tady se můžete spolehnout na skvělý střih – plavky díky šikovně umístěným švům a vzorům vyrýsují vaši siluetu.

Pro každého něco

Značka Sunflair je specialista na výrobu protetických plavek, tedy plavek pro ženy po mastektomii prsu. Drobným vnitřním otvorem lze do plavek snadno vložit epitézu, která díky všitému elastickému pruhu a uzavřenějšímu výstřihu zůstane na svém místě.

Vyzkoušet můžete také trendy plavky ve stylu šatů, které elegantně zakrývají zadeček a stehna či tradiční tankiny, kombinaci plavkového topu s kalhotkami.

Pokud se chcete blýsknout u bazénu či u plážového baru nezapomeňte plavky sladit s plážovými doplňky, jako jsou šaty, tuniky nebo parea.

Sunflair je synonymem pro plavky, ve kterých se opravdu každá žena cítí skvěle a sebevědomě. Zkuste v nich strávit letošní léto!