Nejnovější články

Stahovací prádlo - strašák, kterého se není třeba bát

Existuje plno důvodů proč sáhnout po stahovacím prádle. Ale víte jak ho správně vybrat a nosit? Není to nic složitého, ovšem je třeba věnovat pozornost několika důležitým detailům, abyste se cítila a vypadala skutečně dobře.

Kateřina Vokounová, 21. 1. 2022Spodní prádlo

Co potřebujete vědět dřív, než si začnete plnit svá novoroční předsevzetí

Rok 2021 uplynul skoro tak rychle, jako první týden v lednu nového roku. Někteří z nás do něho naskočili s konkrétními cíli, jiní s přesvědčeními a očekáváním změn, které zatím nemusí mít jasné obrysy. Ať tak, či onak, i ti, kteří si novoroční předsevzetí nedávají, toto slovo na konci roku nejméně jednou vyslovili, a tím pádem nad nimi aspoň trochu přemýšlí. Je to vcelku logické, náš mozek miluje dělat to, co dělá vždy. Proč z toho tedy nemít prospěch během celého roku?

Lenka Wernerová, 18. 1. 2022Životní styl

Boostujte imunitu i náladu: venku

“Všude dobře doma nejlíp” je sice hezké, ale tak trochu neúplné přísloví. Protože všude dobře a doma nejlíp je nám po nějaké krásné procházce, kde nám zčervenají tváře a špička nosu jakbysmet. Kde se těšíme z každého kroku, který nás zahřeje a obdivujeme krásy okolí, které dostává zimní podobu. Protože, ať už je slunečno nebo je celá obloha pomalovaná šedou, jež nepropustí ani jeden paprsek, krása nevychází z počasí. Krása, stejně jako náš pocit, vychází z našich prožitků a zážitků. A ty nenasbíráme na gauč

Lenka Wernerová, 4. 1. 2022Životní styl
Inspirace

Inspirace značkou
Lise Charmel

Každý měsíc pro vás připravujeme výběr tématických produktů z eshopu Le Chaton.

Nejlepší videa

Lekce svádění od francouzské značky Aubade
Stahovací prádlo Top model
Další články

Nejkrásnější dárky na poslední chvíli

Přípravy na Vánoce vrcholí. Z kuchyní voní cukroví, dárky se balí do krásného papíru a stromečky ve své plné kráse čekají, až přiletí Ježíšek. Jistě už máte plno dárků nakoupeno, ale pokud přeci jen patříte k těm, co ještě dárky shánějí, máme pro vás pár tipů na krásné kousky z našich skladových zásob. Ale pospěšte si. Ani Ježíšek není všemocný, tak ať vše stihne.

Kateřina Vokounová, 20. 12. 2021Spodní prádlo

Pomáhali jsme společně!

Letos jsme se u nás v Le Chaton rozhodli říjen pojmout trochu jinak. Vzhledem k tomu, že je měsíc říjen celosvětově prezentován jako měsíc boje proti rakovině prsu a podpory žen trpících touto nemocí spustili jsme společně s neziskovou organizací Loono akci na šíření osvěty ohledně ženského zdraví všeobecně, nejen rakoviny prsu. A vy jste byli součástí!

Redakce Le Chaton, 10. 12. 2021Spodní prádloKrásaŽivotní styl

Zvířecí vzory - věčná módní stálice

Milované i nenáviděné a hlavně neustále trendy. Řeč je o zvířecích vzorech, které jsou v různých obměnách a barvách na módním výsluní snad už od nepaměti. V posledních letech jim opravdu nikde neuniknete. Jsou zkrátka všude. Pojďme se tedy podívat co je v té módní džungli nového…

Kateřina Vokounová, 9. 12. 2021Spodní prádloMóda