Mirek Konarovský, 1. 11. 2018

Vítáme všechny milovnice krásného spodního prádla. Již celých 15 let se v Le Chaton soustředíme na to, abychom vám nabídli to nejkrásnější a zároveň nejkvalitnější spodní prádlo, a k němu co možná nejlepší odborný servis. Dnes bychom vám rádi představili novinku v podobě našeho nového, vlastního lifestylového Magazínu Le Chaton!

Najdete v něm spoustu zajímavého čtení – samozřejmě o spodním prádle, ale také o módě, sportu, životním stylu, kosmetice, zdraví nebo psychologii. Na jeho stránkách vám představíme nové trendy, novinky i zajímavosti z oblastí, které oslovují každou ženu. Je pro nás důležité, abyste se v našich článcích vždy dozvěděly něco nového, aby vám přinášely ověřené a kvalitně zpracované informace, které vám budou k užitku.

Kromě článků pro vás připravujeme i vlastní módní focení, díky kterému vám budeme moci lépe představit aktuální kolekce našich značek. V magazínu najdete i doprovodné materiály z průběhu i zákulisí focení, stejně jako videa prezentující nové kolekce spodního prádla i plavek a spoustu dalších věcí.

Byli bychom rádi, kdyby se náš magazín stal vaším pravidelným společníkem, ke kterému se budete rády vracet – ať už si přitom koupíte nějaký nový kousek, nebo ne. Přáli bychom si, aby vás jeho čtení opravdu bavilo a aby byl zdrojem zajímavých informací, které se jinde nedozvíte. A určitě oceníme, když nám dáte vědět, jak se vám líbí, případně o čem byste si v magazínu rády přečetly. Protože stejně jako vše, co v Le Chaton děláme, i náš magazín je tu především pro vás!

Přejeme vám příjemné čtení

Tým Le Chaton