Vendula, 11. 12. 2018

Zima se hlásí v plné síle. Určitě už máte připravený teplý kabát a kozačky, ale už jste promyslela, v čem strávíte letošní zimu přes noc? Před Vánoci na nás všude vykukují smyslné noční košilky z transparentních materiálů, s tenkými ramínky a sexy prostřihy, které více odhalují než zahalují. Jsou krásné a lákají k vášnivé noci, ale také vás při pohledu na ně napadne: vždyť ale v zimě v noci zmrznu? Pro všechny zmrzlíky jsme vybrali ty nejkrásnější noční kousky, které vás zahřejí až do prvních jarních dnů.

Ať už vybíráte noční prádlo jednobarevné či s potiskem, hladké či s krajkou, rozhodně se zaměřte na materiál. Na dotek to poznáte hned. Ty nejkvalitnější kousky používají hedvábí, modal, viskózu, ve složení často můžete najít také podíl kvalitní bavlny, kašmíru či vlny. Materiál je díky tomu velice jemný a měkký a navíc vás krásně zahřeje. Pyžama jsou tak příjemná, že je nebudete chtít sundat. A to rozhodně nevadí, protože jsou navržena tak, že v nich můžete trávit nejen studené noci, ale také dlouhé zimní podvečery.

Noční košilky

Nejstarším modelem na spaní jsou noční košile, první zmínka o tomto nočním oděvu je již ze 7. století. Vyvinuly se z dlouhé spodní košile, která se nosila celý den pod oblečením a večer se jako jediná nesvlékala. Moderním klasickým modelem na chladnější večery je příjemná košilka s dlouhým rukávem. Je to takový zimní kompromis. Nožky schováte pod peřinou a dlouhý rukáv vám zahřeje ruce. Košilku můžete také doplnit o domácí legíny.

Pánský styl

Ať už chcete být v noci za elegantní dámu, nebo rozpustilou rebelku, pánský styl vás okouzlí. Zapomeňte na objemné modely Křečka v noční košili či neforemné prádlo Černých baronů. Trendy košilový střih, propínací knoflíky po celé délce a ohrnutý límeček vám budou nesmírně slušet. Zahoďte starou pánskou košili a pořiďte si nový pohodlný model kombinující klasický pánský střih s ženskou elegancí.

Teplá pyžama

Pokud vás však v noční košilce zebou nohy, není lepší řešení než pyžamo, které má jak dlouhé rukávy, tak i dlouhé nohavice. Naštěstí na takové zmrzlíky myslí výrobci čím dál víc, a proto se i naše nabídka rozšiřuje. Ať už jde o sportovně laděné či velice elegantní modely.

Když si pořizujete pyžamo jako komplet, může se stát, že to velikostně nebude dokonale sedět. Ne každá z nás má stejnou velikost horního a spodního dílu. Pak není nic jednodušší než si koupit kalhoty a triko zvlášť. Nebojte se i kombinace barev, vzorů a také materiálů.