Vendula, 11. 11. 2018

Červená je barva lásky, červená je barva vášně, ale hlavně červená je barva měsíce listopadu!

Internetem se šíří červená lavina. Není víc trendy barva tohoto podzimu než červená. Ve všech svých odstínech. Vogue spustila kampaň nošení červených rtěnek na podporu solidarity s tradiční pánskou listopadovou akcí Movember, přední značky představují trhu červené produkty ve spolupráci s organizací (RED), aby tak bojovaly proti viru HIV a AIDS a Chanel opět dobývá svět s legendárním parfémem N°5 v limitované červené edici.

Pokud v Le Chaton zmíníte spojení “hrubá krajka”, tak všichni hned ví, jakou kolekci máte na mysli. Tedy dvě kolekce. Prádlo Dressing floral značky Lise Charmel a Guipure charming sesterské značky Eprise. Tyto ikonické řady v tradičních barvách jsou stálice našeho sortimentu, ale už jste postřehli novou podzimní barvu? Ano, je to samozřejmě červená.

Červená barva neodmyslitelně patří ke spodnímu prádlu. Proto jsme z kombinace této barvy a tradiční francouzských značek nadšeni, zvláště když se pomalu blíží Vánoce. Dokážete si snad představit lepší dárek pod stromeček než krásné prádlo v trendy a samozřejmě vánoční barvě?

Propracovaná květinová výšivka inspirovaná tvorbou Art Deco na jemném pavučinkovém tylu je téměř uměleckým dílem. Ale proč jsou vlastně ty kolekce dvě, když vypadají skoro stejně? Lise Charmel se specializuje na menší velikosti a Eprise zase na větší. A díky stejným kolekcím můžete prádlo dokonale kombinovat. Takže k podprsence s košíčkem G můžete klidně zvolit sexy tanga či si vzít push-upku k pohodlným vysokým kalhotkám. Malá prsa, velká prsa, menší zadek, větší zadek. My máme rádi všechny krásné ženské křivky.

Takže dámy, jste připraveny na červenou? Zažeňte chmurný podzim a slaďte si prádlo s červeným lakem na nehty či rtěnkou!